Zajęcia
 

Joga Zdrowy Kręgosłup - dla wszystkich, którzy odczuwają dolegliwości bólowe kręgosłupa w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym. Joga może być traktowana jako profilaktyka schorzeń kręgosłupa, jak i forma kontynuacji rehabilitacji. To forma terapii ruchem, dla osób w każdym wieku.

Personal Joga - zajęcia indywidualne w wersji jogi klasycznej: nauczyciel - uczeń. W pierwotnej koncepcji jogi nauczyciel prowadzi ucznia planując praktykę według jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Istnieje możliwość umawiania się na zajęcia w domu.

 

Vinyasa Yoga - to ruch połączony z oddechem - w tradycyjnej praktyce ashtangi, vinyasy są modyfikacjami opartymi na motywie Powitania Słońca, które stanowi punkt wyjścia do praktyki wszystkich pozostałych ruchów. Praktykując vinyasę przechodzimy z jednej pozycji do kolejnej wraz z oddechem.

Kundalini Yoga - zajęcia, których celem jest poprawienie obiegu energii w ciele człowieka. Każda sesja składa się z 3 części: zestawu dynamicznych pozycji, po nich następuje głęboki relaks - często przy dźwiękach mis tybetańskich, całość zakończona jest medytacją Kundalini Yogi.

Yoga Nidra – jogiczna sztuka relaksacji, jest to praktyka przynosząca odprężenie na poziomie fizycznym, mentalnym i emocjonalnym.

Mówi się, że 20-30 minutowa sesja Jogi Nidry jest ekwiwalentem ok. 3 godzin głębokiego snu.

Balans Yoga - jest to joga wzmacniająca, ale też równoważąca, regulująca pracę błędnika, pozycje od prostych balansów jak stania na palcach i jednej nodze, przez stanie na rękach aż po stanie na głowie. Zajęcia przeznaczone zarówno dla osób szukających wyzwań jak i początkujących. We wszystkie pozycje wchodzimy świadomie i z szacunkiem dla siebie i swoich możliwości. 

Hatha Yoga - joga w wersji klasycznej, tradycyjne asany wymagające dyscypliny fizycznej i wysiłku.

Vinyasa Flow - ruch synchronizowany z oddechem, łączymy poszczególne asany płynnymi, dynamicznymi przejściami, lecz zatrzymujemy się w każdej z asan na tyle długo, by odczuć jej działanie.

Yin Yoga - praca w stylu yin polega na rozluźnianiu mięśni, i poddawaniu się grawitacji, dzięki czemu docieramy do najgłębszych tkanek takich jak kości, ale również powięzi, więzadła; zajęcia yin uczą cierpliwości - czas działa na korzyść jogina, spokojny i relaksujący trening jogiczny.

Ashtanga Yoga - jest najbardziej dynamiczną i wymagającą formą  praktyki jogi. W praktyce Ashtanga to kilka serii niezmiennych asan, które wykonuje się w tej samej kolejności i zawsze poprzedza się je serią Powitań Słońca. Podczas sesji Ashtangi powinno się wykonywać tradycyjny oddech ujjayi. 

Joga dla dzieci (4 - 7 lat) - zajęcia kładące nacisk na korekcję wad postawy, wykorzystujące elementy jogi i ćwiczenia oddechowe.

 

Junior Joga (8 - 16 lat) - joga dla młodzieży w formie vinyasy.